Phone: +90(212) 809 3775

About Us

about marmara property

Marmara Property Emlak, Ispartakule’de faaliyete başladı

Türk ekonomisinin lokomotif sektörü olan ve beslediği alt sektörlerle dinamo görevi gören inşaat ve gayrimenkul sektöründe, satılık konut piyasasındaki hareketlilik kiralık dairelere de yansıdı. İstanbul’da özellikle kiralık konut piyasası tercihinde öne çıkan bölgelerde ev arayan kişiler, istedikleri seçeneğe ulaşmakta zorlanması sebebiyle bölgelerdeki emlak ofislerine yöneliyor.

Son yıllarda İstanbul’un yeni yüzü konumuna gelen ve kamu yatırımlarıyla da değerine her geçen gün değer katan Ispartakule’de faaliyete başlayan Marmara Property Gayrimenkul, konut alıcılarının ilk tercihi olacak.

Konut satış ve kiralamasında sürecin tam gaz devam ettiği Ispartakule’de ticari faaliyetlerine başlayan Marmara Property Gayrimenkul’ün kurucusu Kübra Kaya ‘’2010 yılından beri Ispartakule bölgesindeyim ve bölgenin hızlı gelişimi taraflı tarafsız herkesin takdirini topladı. Özellikle markalı konut projelerinin bölgede hayata geçmesiyle Ispartakule, İstanbul’un parlayan yıldızı haline geldi. Biz de grup olarak tecrübelerimizi Ispartakule’den yola çıkarak konut almak ve kiralamak isteyenlerle paylaşacağız. Tabi bu noktada sadece konut değil, bölgedeki ticari birimleri de portföyümüzde bulundurmaktayız. Ispartakule’de ticari anlamda da büyük bir hareketlilik söz konusu’’ ifadelerini kullandı.

Ispartakule bölgesinde metro projesinin tamamlanmasıyla birlikte fiyatların hızla yükseleceğini dile getiren Kaya ‘’Geçmiş döneme bakıldığında Ispartakule’nin büyük bir prim potansiyeline sahip olduğunu gördük. Bu, önümüzdeki dönemde de devam edecek. Özellikle metro hattının devreye girmesiyle fiyatlarda yüzde 25 seviyesinde bir artış bekliyoruz’’ dedi.

Körfez ülkesinden birçok yatırımcıya bugüne kadar milyonlarca lira değerinde onlarca konutun satışını gerçekleştiren Marmara Property Gayrimenkul ekibi, geniş portföyü ve sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle bölgeye yeni bir soluk kazandıracak. İlk olarak Ispartakule’de faaliyete başlayan Marmara Property Gayrimenkul, önümüzdeki dönemde İstanbul’un farklı bölgelerinde yeni ofisler açarak hızla büyümeyi hedefliyor.

Kanal İstanbul projesinin güzergahının kesinleşmesiyle birlikte Ispartakule’nin dev projeye komşu olması resmen kesinleşmiş oldu. Devlet projelerinin tam ortasında yer alan Ispartakule, yatırımcı kitlesi ve TEM Otoyolu’na yakınlığıyla da konut sektörünün gözdesi olmaya devam ediyor.

Our mission

As MARMARA REAL ESTATE, creating difference, profit and opportunity to our customers, investors and business partners in real estate sector.

Our Vision

As MARMARA REAL ESTATE, being the only brand you look for and proposed about real estate property with the difference, profit and opportunity we’ve created.

What Our Services?

MARMARA PROPERTY While moving on with the motto of “Quality Life for Everyone”; we still take place in high quality,modern, secure and reliable projects.

MARMARA PROPERTIES ALL YOU NEED

FIND YOUR HOUSE WITH LOWEST PRICE HERE
890+

PROPERTY LOCATION

100+

PROFESSIONAL AGENTS

230+

PROPERTY FOR SELL

150+

PROPERTY FOR RENT

Translate »